AGM SPECIAL
AGM SPECIAL to nowoczesne akumulatory samochodowe wyposażone w technologię szklanej maty absorbującej elektrolit (ang. Absorbent Glass Mat). Baterie z tej serii przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań oraz jako akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych. Już nie musisz mieć ze sobą dwóch akumulatorów, jednego do rozruchu, a drugiego do zasilania.
CARBON
Akumulatory START-STOP Carbon EFB są przeznaczone przede wszystkim do pojazdów z system START-STOP. Doskonale sprawdzają się również w zwykłych autach jako akumulatory klasy premium.
SILVER Premium
Seria akumulatorów rozruchowych, w której zastosowano osiągnięcia technologiczne pozwalające na znaczne podwyższenie parametrów rozruchowych przy zachowaniu dotychczasowych gabarytów. Silver Premium to akumulatory dla użytkowników ceniących sobie niezawodność i wysokie prądy rozruchu.
Vecter
Seria akumulatorów Vecter to gama akumulatorów rozruchowych do samochodów osobowych, charakteryzująca się podwyższonymi parametrami technicznymi i rozruchowymi. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoką moc rozruchową i wydłużoną żywotność.
Calcium Plus
Seria akumulatorów rozruchowych o podwyższonych parametrach technicznych, wykonane są w technologii Calcium-Calcium.
STANDARD
Seria akumulatorów dla pojazdów z małym zapotrzebowaniem na energię. Akumulatory produkowane zgodnie z ogólnoświatowymi rozwiązaniami i normami, gdzie połączono najnowsze technologie z tradycyjną konstrukcją akumulatora.
AGM SPECIAL Truck
Seria AGM Truck wykorzystuje technologię szklanej maty absorbującej elektrolit (ang. Absorbent Glass Mat). Baterie z tej serii zostały specjalnie zaprojektowany do intensywnie eksploatowanych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu pojazdów i maszyn. Baterie z tej serii przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań. Akumulatory tego typu nadają się do pracy wewnątrz pomieszczeń, mogą być wykorzystywane do magazynowania energii z instalacji solarnych.
Carbon EFB Truck
Truck Carbon EFB to konstrukcja, w której wykorzystano technologię EFB (ang. Enhanced Flooded Battery). Akumulatora ten jest przeznaczony do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, rolniczych i pojazdów specjalistycznych bardzo intensywnie eksploatowanych, wyposażonych w dodatkowe urządzenia wymagające większego poboru prądu. Bateria ta dedykowana jest do pracy w pojazdach, gdzie akumulator zlokalizowany jest w tylnej części podwozia.
TRUCK PRO
Akumulatory rozruchowe przeznaczone do samochodów ciężarowych z dodatkowym wyposażeniem np. TV, CB radio, lodówka, klimatyzacja itp. Ten typ baterii charakteryzuje się grubszymi płytami dodatnimi, nową recepturą pasty oraz technologia gwarantującą dłuższą żywotność. Seria Truck Professional dostępne są od 110 Ah.
TRUCK PROFESSIONAL
Akumulatory rozruchowe przeznaczone do samochodów ciężarowych z dodatkowym wyposażeniem np. TV, CB radio, lodówka, klimatyzacja itp. Ten typ baterii charakteryzuje się grubszymi płytami dodatnimi, nową recepturą pasty oraz technologia gwarantującą dłuższą żywotność. Seria Truck Professional dostępne są od 110 Ah.
AGM Solar Marine
AGM SOLAR MARINE to nowoczesne akumulatory wyposażone w technologię szklanej maty absorbującej elektrolit (ang. Absorbent Glass Mat). Baterie z tej serii przeznaczone są do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań. Linia tych produktów powstała w celu zaspokojenia potrzeb klientów, którzy wymagają magazynowania energii pozyskanej z odnawialnych źródeł, takich jak panele słoneczne i farmy wiatrowe.
ENERGY Plus
Niezawodne akumulatory specjalnie zaprojektowane dla zastosowań wymagających głębokich wyładowań, np. do motorówek, przyczep campingowych, w systemach oświetleniowych, nawigacyjnych i podnośnikach. Seria Energy Plus wykorzystuje technologię hybrydową wraz z pogrubionymi płytami ze zwiększoną ilością ołowiu. Płyty separowane są przy użyciu szklanej maty (ang. GlassMat). Baterie te cechują się zoptymalizowanym procesem rozładowania akumulatora podczas jego użytkowania.
MARINE
Seria Marine to akumulatory zasilające zaprojektowane specjalnie dla zastosowań wymagających głębokich wyładowań. Linia produktowa ma na celu spełnić wysokie wymagania związane z pracą w łodziach żaglowych, motorowych, przyczepach campingowych, urządzeniach sygnalizacyjnych, oświetleniowych i nawigacyjnych oraz baterie słoneczne. Seria Marine wykorzystuje technologię wapniową wraz z pogrubionymi płytami o specjalnej konstrukcji ze zwiększoną ilością ołowiu . Płyty separowane są przy użyciu szklanej maty (ang. GlassMat). Baterie te cechują się stałym mocowaniem zestawów płyt do obudowy.
AGRO
Akumulatory rozruchowe 6V przeznaczone dla ciągników i innych pojazdów rolniczych. Seria Agro charakteryzuje się niskim samowyładowaniem, co jest istotne, ze względu na sezonową pracę maszyn rolniczych. Baterie serii Agro zapewniają wysokie zdolności rozruchu, przy minimalnym ryzyku zwarć oraz charakteryzują się dużą odpornością na wibracje i wytrzymałą obudową.
SPECIAL
SPECIAL to gama akumulatorów nietypowych i specjalistycznych wykonywanych zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi pod nadzorem kontrolerów z wojska. Posiadamy ceryfikat AQAP 2110:2016, który świadczy o tym, że nasza produkcja spełniania rygorystyczne wymogi stawiane dostawcom armii NATO. Akumulatory SPECIAL są przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach, spełniając wszystkie kryteria wojskowe i norm europejskich. .